8.ročník Litomyšl Streetball 2013

[fergcorp_cdt]

Litomyšl Streetball o.s. si Vás dovoluje pozvat na 8.ročník streetballového turnaje v Litomyšli. Turnaje se zúčastní řada známých hráčů také z Mattoni NBL a ze zahraničí. Akce se uskuteční 20. července 2013 v 9.00.  Místo konání bude zároveň ve třech sportovních halách (Městská sportovní hala, Hala TJ Jiskra, SZAS Litomyšl).

Turnaj je pravidelně pořádán již od roku 2006. Opět připravujeme bohatý program kromě samotné hry 3 na 3 také soutěže ve střelbě na koš, smečování a další doprovodné akce jako taneční vystoupení. Během akce je zajištěno občerstvení pro týmy i diváky.
V letošním ročníku nově zařazujeme i dětské kategorie.poster_final Turnaje se tedy mohou zúčastnit hráči a hráčky již od velmi útlého věku. Registrace na turnaj se otevírá 1. dubna 2013 a potrvá do 16. července 2013. Startovné pro dětské kategorie bude zdarma či za velmi symbolickou částku. Třešničkou na dortu celé akce bude velký koncert hudebních skupin Rufus, Willow lake a Cate v klubu MC Kotelna (pro hráče zdarma). Akce se koná za každého počasí a je vhodná pro děti i dospělé s možností bezbariérového přístupu. Vstupné pro diváky je dobrovolné.

Turnaj se těší velké hráčské oblibě a doufáme, že si velké streetballové momenty nenechají ujít ani diváci. Cílem celé akce je také podpořit zájmovou sportovní činnost v města Litomyšle a okolí.

Turnaj je rozdělen do kategorií:
– Minižactvo do 10 let (U10 – ročníky 2003 včetně a mladší) NOVĚ
– Minižactvo do 12 let (U12 – ročníky 2001 včetně a mladší)
– Žactvo do 15 let (U15 – ročníky 1998 a mladší)
– Muži 16+ od 16 let
– Ženy

Přihláška a registrace

Přihláška na Litomyšl Streetball 2013 - klikni
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Registrace na turnaj bude otevřena od 1. dubna 2013 do 10. července 2013. Startovné bude upřesněno v emailu, který obdržíte po zaregistrování. . Kategorie 16+, 500,- CZK, dětské kategorie registrace pro dětské kategorie bude pravděpodobně zdarma či za symbolickou částku. Registrace je možná i přes email kopecky@litomyslstreetball.cz Turnaj organizuje Litomyšl Streetball o.s.

Informace o letošním ročníku budou postupně aktualizovány.Trička pro letošní ročník

  • 5 kategorií
  • K vidění bude soutěž ve smečování. V průběhu turnaje budou probíhat soutěže pro nejmenší, vezměte tedy své ratolesti zasoutěžit si ve střelbě na koš s ligovými hráči a okusit tak pravou streetballovou atmosféru!
  • Je připraven bohatý doprovodný program.
  • Vystoupení taneční skupiny a dalších.
  • Koncert 3 známých kapel v klubu MC Kotelna
  • K poslechu bude hrát DJ.
  • Turnaj bude online na webových stránkách.
  • Občerstvení bude opět k dispozici.

Koncerty

Po skončení turnaje bude zajištěn raut v music clubu MC Kotelna. Chystáme pro vás koncert 3 kapel, vystoupí kapely: 1. Willow lake (Litomyšl), 2. Cate (Pardubice), 3. Rufus (Litomyšl). Vstup bude pro účastníky streetballu zdarma. Mezi koncerty bude vyhlášení MVP hráče celého turnaje. Více informací již brzy.

MCKotelna

213.100x100
Prozatím nám můžete potvrdit účast na Facebooku kliknutím na Facebook ikonku. Registrace bude otevřena od 1. března 2013 do 10. července 2013. Pořadí týmů bude určeno podle přijatých plateb.

 

Litomyšl Streetball o.s.
IČO: 01504401
Litomyšl, CZ 570 01
Czech Republic
info@litomyslstreetball.cz
http://litomyslstreetball.cz/