Výsledky a fotogalerie z ročníku 2018

 

Kompletní výsledky najdete v sekci výsledky zde.

Výsledky Litomyšl Streetball Kids 2018

Fotogalerie na stránce fotogalerie zde.

Fotogalerie 2018

 

Krátké shrnutí Litomyšl Streetball 2018 + pár fotek

Litomyšl, 9.6.2018 – Rovných 40 týmů a opět parádní streetball 3×3! Již 6. ročník litomyšlského turnaje je za námi a nesl se v duchu malého jubilea, protože se popáté konal v krásném prostředí krytého zimního stadionu. Na šesti kurtech s indoorovým povrchem bylo k vidění zápolení v šesti věkových kategoriích. Smečařská soutěž opět  nezklamala. Parádním zpestřením byla i nová soutěž pro ty nejmenší.

Komfort zimního stadionu museli ocenit všichni účastníci, kteří se v parném letním počasí skryli před sluníčkem a noví účastníci byli mile překvapeni z kvality povrchu. Turnaj zahájili zástupci dvou organizací, které se od roku 2013 podílejí na přípravě tohoto dětského turnaje. Martin Kopecký za Litomyšl Streetball a Martin Šorf za basketbalový klub Litomyšl.

Turnaj odstartoval po desáté hodině zápasy v základní části, které se bez větších problémů a v rychlém sledu odehrály zhruba za tři hodinky. Poté následovaly dovednostní soutěže. K již tradiční střelbě trojek a šestek se letos premiérově přidala soutěž v driblinku pro nejmenší účastníky… aby to však neměly děti tak jednoduché, musely slalom zvládnout v obřích basketbalových botách velikosti 18. Vrcholem soutěží bylo tradičně zápolení smečařů. Letos jsme posunuli věkovou kategorii pro smečaře na ročníky U12 a U13 a k tomu připravili i kvalitnější koš. Tento tah se ukázal jako velmi dobrý a k vidění byly hodně nápadité kousky, ze kterých by si mohli vzít námět i  profesionální hráči. Pěkným zpestřením byla i dvě taneční vystoupení litomyšlského tanečního studia ÉRA.
Kolem 14. hodiny vypukly souboje v play-off, které přinesly mnoho dramatických utkání. Po nich následovalo vyhlášení všech kategorií a ocenění týmů. Bylo rozdáno přes 60 medailí! Turnaj byl jako již tradičně řízen kvalitními rozhodčími, kteří přispěli k bezproblémovému chodu turnaje. Zde vám přinášíme první ochutnávku fotek ze sobotního turnaje.

 

 

 

Z pohledu organizátorů hodnotíme letošní ročník opět velmi kladně a už nyní se začínáme připravovat na příští rok. Kvalitní basketbalové kurty včetně výškově nastavitelných košů jsou pro nás již samozřejmostí, ale plánujeme turnaj obohatit o zajímavý doprovodný program. Jednou z nich by měla být relax zóna, ale chystají se i další novinky a tak určitě stojí za to se Litomyšl Streetball 2019 zúčastnit! Termín turnaje bude stanoven již během letošního léta a bude zpuštěna také registrace.

Již brzy se můžete těšit na kompletní výsledky a především velkou fotogalerii.
Připravujeme pro vás také video z tohoto parádního turnaje!

Sledujte prosím všechny naše informační kanály, kde vám přineseme veškeré informace, především Facebook: Litomyšl Streetball a webové stránky: www.litomyslstreetball.cz/kids.

Dovolte nám také zde poděkovat všem lidem, kteří pomáhali s organizací a přípravou takového velkého turnaje. Také velké díky našim sponzorům bez kterých by to nešlo. Větší poděkování ve video reportu.

Za organizátory
Martin Kopecký a Martin Šorf

Zařazení turnaje Litomyšl Streetball do 3×3 Tour pro U10, U12

Velkou novinkou pro rok 2018 je, že v kategorii U10 a U12 mají vítězné týmy zajištěný postup na finálový mezinárodní turnaj do Prahy, který se uskuteční 21.7. Jsme totiž součástí série turnajů, ze které se na toto finále postupuje a kde týmy čeká konfrontace i s týmy ze zahraničí. Postupuje vždy nejlepší čistě chlapecký tým a nejlepší čistě dívčí tým, oboje v kategorii 2006 a 2008.

5. ročník streetballového turnaje v Litomyšli již brzy

Rádi bychom Vás pozvali na turnaj ve streetball, který se uskuteční v sobotu 9. června od 10:00 v Litomyšli.

Co vás čeká:
Kvalitní streetballový turnaj 3×3 na šesti kurtech postavených na ploše zastřešeného zimního stadionu, bohatý doprovodný program, mnoho pěkných cen pro soutěžící, dovednostní soutěže a další  Litomyšlský turnaj má již několikaletou tradici a pravidelně se ho účastní hráči ze zahraničí.

Přihlášky posílejte přes webové stránky http://litomyslstreetball.cz/kids/prihlaska/
Je možné i přes e-mail na: kopecky@litomyslstreetball.cz, nebo martin.sorf@seznam.cz.

Více informací již brzy!

Přijďte si zahrát, podpořit své kamarády nebo se jen podívat na výborný basketbal.

Více informací pro sobotní hrací den na http://litomyslstreetball.cz/
Více informací pro dětský turnaj na http://litomyslstreetball.cz/kids

Těšíme se na Vás. Litomyšl Streetball z.s.

Nové trička pro rok 2017

Milí mladí streetballisti a basketbalisti, připravili jsme pro Vás nové trička pro letošní ročník!
Doufáme, že se Vám líbí.

Více překvapení až na místě!

Těšíme se na Vás. Do turnaje zbývá 12 dní, tak neváhejte s přihláškou!

Tým Litomyšl Streetball Kids

Program pro letošní ročník!

Milí mladí streetballisti a basketbalisti, program je na světě!

Připravujeme pro Vás další doprovodný program v podobě soutěží ve střelbě trojek, šestek a po velkém úspěchu jsme pro Vás opět zařadili soutěž ve smečování! Občerstvení je celou dobu k dispozici na Městkém zimním stadionu. Můžete se také těšit na zajímavé známé osobnosti, které Vám rádi dají autogram. Dále bude k dispozici si na GoPro kameru nahrát svoje vlastní záběry a mnoho dalších atrakcí!

Přihlašovat se můžete přes tyto webo
vé stránky v sekci přihláška či přes emaily:  kopecky@litomyslstreetball.czmartin.sorf@seznam.cz.
Startovné je stanoveno na 300 ,- Kč / tým. Tento poplatek je možné zaplatit na místě. V případě přihlášky přes internet je možné poslat na náš účet. Instrukce obdržíte v emailu. Vstupné pro diváky zdarma!

Důležité info:
Datum: 10. června 2017
Místo: Městský zimní stadion
Start: 10:00 (9:00 pro neregistrované)

 

Těšíme se na Vás a čekáme na přihlášky!

Tým Litomyšl Streetball Kids.

 

Plakátek na letošní 4.ročník Litomyšl Streetball!

Milí mladí streetballisti a basketbalisti, víme, že jsme Vás nechali čekat, ale konečně jsme našli termín a s radostí Vám oznamujeme, že dětský turnaj bude v sobotu 10.6.2017!

Díky podpoře sponzorů se můžete těšit opět na velmi kvalitní streetballový turnaj s pevným zázemím a spolehlivou organizací. Turnaj proběhne na Zimním stadionu se speciálním povrchem na streetball či basketbal a se sníženými koši.

Kompletní program již brzy k dispozici.

Připravujeme pro Vás doprovodný program v podobě soutěží ve střelbě trojek, šestek a po velkém úspěchu jsme pro Vás opět zařadili soutěž ve smečování! Občerstvení je celou dobu k dispozici na Městkém zimním stadionu. Můžete se také těšit na zajímavé známé osobnosti, které Vám rádi dají autogram. Dále bude k dispozici si na GoPro kameru nahrát svoje vlastní záběry a mnoho dalších atrakcí!

Přihlašovat se můžete přes tyto webové stránky v sekci přihláška či přes emaily:  kopecky@litomyslstreetball.czmartin.sorf@seznam.cz.
Startovné je stanoveno na 300 ,- Kč / tým. Tento poplatek je možné zaplatit na místě. V případě přihlášky přes internet je možné poslat na náš účet. Instrukce obdržíte v emailu. Vstupné pro diváky zdarma!

Důležité info:
Datum: 10. června 2017
Místo: Městský zimní stadion
Start: 10:00 (9:30 pro neregistrované)

Těšíme se na Vás, za organizátory
Martin Kopecký

Litomyšl Streetball Kids 2017 – Termín

Ahoj streetballisti,

chtěli bychom Vás informovat, že letošní ročník pro dětské kategorie proběhne:

v sobotu 10. června 2017!

Již připravujeme pozvánku a program pro Vás. Pro letošní ročník máme opět řadu novinek. Budete si třeba moci natočit své záběry na GoPro kameru, kterou Vám umístíme třeba na Vaší hlavu J a mnoho dalších atrakcí.

Více informací již brzy.

Těšíme se na Vás, tým Litomyšl Streetball.

DSC_0336-520x220

 

Online video z turnaje!

Video bude spuštěno zítra od 11:00.


Jsme připraveni a těšíme se na Vás!

Ahoj baskeťáci,
vše jsme pro Vás již připravili a takto to vypadá před startem dalšího ročníku.

DSC_8096

DSC_8104

DSC_8117

Zítra se na Vás těšíme.
Tým Litomyšl Streetball.