Informace

Streetballový turnaje v hale

Proč v hale? Protože už i streetball se hraje v hale. Pro děti je hra také bezpečnější. Tento turnaj se koná  na Zimním stadionu v Litomyšli. Více v sekci MAPKA. Organizace turnaje je na velice vysoké úrovni, kde nechybí komfort v podobě šaten pro hráče, jejich občerstvení, příjemná atmosféra s muzikou, doplňkové soutěže, možnost ubytování a vystoupení tanečních a hudebních skupin.

Systém turnaje? Bude upřesněno před začátkem turnaje.

Jaké máme kategorie? Přesnější rozdělení kategorií viz níže. Turnaje se může zúčastnit každý v dané kategorii.

V návaznosti na počet přihlášených týmů se samozřejmě mohou změnit kategorie a počty, případně sloučit děti do mixu atd. Pořadatel má právo měnit kategorie podle počtu přihlášených.

 • Turnaj je rozdělen do kategorií:
  • U10 mix (2008 a ml.)
  • U11 mix (2007 a ml.)
  • U12 mix (2006 a ml.)
  • U13 mix (2005 a ml.)
  • U15 chlapci (2003 a ml.)
  • U17 chlapci (2001 a ml.)
  • U17 dívky (2001 a ml.)

Startovné 300 ,- Kč, je možné platit na místě.

Jak se zaregistrovat?

Je to velice jednoduché, stačí vyplnit přihlášku pomocí webových stránek v sekci přihláška, kde vyplníte jednoduchý formulář nebo se můžete přihlásit zasláním emailu na adresy: kopecky@litomyslstreetball.czmartin.sorf@seznam.cz.

Doplňkový program? Soutěž o nejlepšího střelce každého týmu, soutěž o nejlepšího střelce celé kategorie, doprovodná soutěž ve střelbě šestek / trojek. Bude pro Vás připravena i tisková konference a fotokoutek.

Pravidla turnaje jsou vždy zveřejněna při zahájení turnaje, na stránkách můžete nalézt jejich souhrn.

O naší organizaci

V roce 2013 jsme založili občanské združení Litomyšl Streetball o.s., v roce 2014 byl spolek přejmenován na Litomyšl Streetball z.s., který nyní pořádá tento sportovní turnaj. Nyní máme svůj účet a vše je jednodušší. Také se budeme snažit do budoucna žádat o dotace a stále tento turnaj budouvat na vyšší úroveň. Hlavním organizátorem je Martin Kopecký, za  TJ Jiskra Litomyšl pak Martin Šorf.

Oficiální logo Litomyšl Streetball o.s. barev_logo 2

Oficiální název:
Litomyšl Streetball o.s.

Bankovní spojení:
pro platby v CZ: 2300395883/2010
pro platby z SK: 2300395883/8330

Kontakt:
Info (info@litomyslstreetball.cz)
Martin Kopecký (kopecky@litomyslstreetball.cz)
Martin Šorf (martin.sorf@seznam.cz)

Kontakt

Velmi důležité info

Účastníci nejsou po dobu akce pojištěni proti úrazům a krádeži. Každý účastník má kartičku pojištěnce. Účastníci nesmí nijak poškodit vybavení hřiště. Náhrada škody musí být poté uhrazena. Družstva startují na vlastní nebezpečí.