Informace

Streetballový turnaje v hale

Proč v hale? Hala je šetrnější na Vaše kotníky a taktéž nemáme problém když prší. Tento turnaj se koná v velkém Zimním stadionu se speciálním povrchem na streetball, je zde 6 plnohodnotných kurtů pro streetball. Turnaj je pořádaný již od roku 2006, kdy byl založen. Organizace turnaje je na velice vysoké úrovni, kde nechybí komfort v podobě šaten pro hráče, jejich občerstvení, příjemná atmosféra s muzikou, doplňkové soutěže, možnost ubytování a vystoupení tanečních a hudebních skupin.

Jaké máme kategorie? Mužký turnaj má 4 kategorie, od roku 2015 nově i 3×3 vozíčkáře.

  • Muži 16+ 400,-Kč/tým
  • Ženy 300,-Kč/tým
  • Mixy 350,-Kč/tým
  • Vozíčkáři 0,-Kč/tým
Jak se zaregistrovat? Je to velice jednoduché, stačí vyplnit přihlášku zde na internetu a poté následovat instrukce v obdrženém emailu. Registrace se uzavírá 1 den před začátkem turnaje. Počet přihlášených týmů může být omezen. Startovné je většinou zveřejněno na pozvánce či je napsáno v přihlášce. Pokud si někdo neporadí s formulářem na webových stránkách, tak napište na email: kopecky@litomyslstreetball.cz  

Pravidla turnaje jsou vždy zveřejněna při zahájení turnaje, na stránkách ovšem můžete nalézt jejich souhrn. Pokud chcete ubytování je dobré si informovat na emailu info@litomyslstreetball.czUbytování si nejlépe každý zařídí sám.

Tento turnaj je silně přátelsky podpořen, a proto se jeho atraktivita dostává nejenom za hranice Pardubického kraje, ale i do zahraničí. Pravidelně se ho účastní hráči s ligových soutěží v České Republice, například v roce 2013 to bylo cca 11 hráčů Mattoni NBL. Naším cílem je podpořit sportovní události v nádherném východočeském městečku Litomyšl a v regionu.

Afteparty? Ano, každý rok se snažíme udělat streetball o něco zábavnější. Domníváme se, že toto je velmi důležité, protože se seznámíte se svými spoluhráči ze hřiště a vše důkladně proberete. Po několika experimentech s koncerty v roce 2013 budeme každým rokem pořádat raut, kde při večeři vše probereme.

O naší organizaci

V roce 2013 jsme založili občanské združení Litomyšl Streetball o.s., které nyní pořádá tento sportovní turnaj. Nyní máme svůj účet a vše je jednodušší. Také se budeme snažit do budoucna žádat o dotace a stále tento turnaj budouvat na vyšší

Oficiální logo Litomyšl Streetball o.s.

úroveň. Hlavním organizátorem je Martin Kopecký.

Oficiální název:
Litomyšl Streetball o.s.

Bankovní spojení:
pro platby v CZ: 2300395883/2010
pro platby z SK: 2300395883/8330

Kontakt:
Info (info@litomyslstreetball.cz)
Martin Kopecký (kopecky@litomyslstreetball.cz)

Kontakt

Velmi důležité info

Účastníci nejsou po dobu akce pojištěni proti úrazům a krádeži. Každý účastník má kartičku pojištěnce. Účastníci nesmí nijak poškodit vybavení hřiště. Náhrada škody musí být poté uhrazena. Družstva startují na vlastní nebezpečí.