FAQs

Chceme Vás finančně podpořit, na koho se máme obrátit?

Odpověď: Děkujeme za váš zájem, prosím napište na náš email: info@litomyslstreetball

Kde se turnaj odehrává ?

Odpověď: Turnaj se odehrává ve třech moderních halách. Mužské kategorie 16+ jsou v hale Městská hala Litomyšl. Kategorie Žactvo do 15 let (U15 – ročníky 1998 a mladší) se bude hrát v hale Hala na Vyšší Odborné Škole a Střední Odborné Škole Technické, Tomáše Garrigue Masaryka a kategorie Minižactvo do 12 let (U12 – ročníky 2001 včetně a mladší) se odehraje v Hala TJ Jiskra Litomyšl. Přesné adresy viz MAPKA.

Jaké jsou kategorie ?

Odpověď: Kategorie jsou Minižactvo do 12 let (U12 – ročníky 2001 včetně a mladší), Žactvo do 15 let (U15 – ročníky 1998 a mladší), Muži 16+ od 16 let, podle zájmu možnosti i kategorií Mixy či Ženy.

Jak se zaregistruji a kolik registrace stojí ?

Odpověď: V sekci registrace nebo v pravém sloupci v událostech je nutné potvrdit závaznou přihlášku. Následně vám budou zaslány informace na váš uvedený email s informacemi o platbě. V informacích naleznete č. účtu, specifický a variabilní symbol, které je nutné správně vyplnit. Přihláška bude potvrzena až po připsání peněz na náš účet. Jakékoliv dotazy posílejte na email: info@litomyslstreetball či přes kontaktní formulář na našich stránkách. Registrovat se můžete nejpozději 10 dní před začátkem turnajeSledujte aktuální informace na Facebooku nebo na našich stránkách.

Kde se můžeme ubytovat ?

Odpověď: V sekci ubytování, naleznete dostupné ubytovny v Litomyšli.

Budu moci sledovat turnaj online v zahraničí ?

OdpověďANO, opět pro letošek chystáme online vysílání streetballu přes internet sekce media -> online.

Co si mám vzít s sebou ?

Odpověď: Boty do haly, světlé a tmavé tričko jsou podmínkou pro účast v turnaji.

Můžu se přihlásit přes Facebook ?

Odpověď: NE, přihlášky budou přes formulář na stránkách. Budeme rádi, když potvrdíte účast i na Facebooku. Je to pro nás důležitá informace o vašem zájmu.

V kolik máme přijet ?

Odpověď: Přesný čas a datum bude znám 2 měsíce před začátkem turnaje. Sledujte naše webové stránky a Facebook.

Můžeme mít v týmu slečnu ?

Odpověď: ANO, v týmu můžete mít kohokoliv, kdo spadá do věkové kategorie.

Může hrát hráč za více týmů ?

Odpověď: NE, jeden hráč, může hrát pouze v jednom týmu.

Kolik hráčů z nejvyšší domácí soutěže, je možné mít v týmu ?

Odpověď: Maximální počet hráčů, kteří hrají naší nejvyšší soutěž jsou 2. Změny jsou možné po domluvě s organizátorem.

Jaká jsou pravidla hry ?

Odpověď: Pravidla budou uveřejněna přímo na turnaji. Komentátor je přečte a všechny seznámí s přesnými pravidly pro aktuální ročník. Budou také zveřejněny v halách.

Budete pořádat afteparty ?

Odpověď: ANO, afterparty je již tradicí a součástí Litomyšl Streetball. Místo a čas bude opět upřesněn přímo na turnaji.

K čemu slouží identifikační náramky ?

Odpověď: Každý dostane identifikační náramek, který opravňuje vstup na raut po turnaji. Cena náramku bude stanovena a zahrnuje vstup a konzumaci na rautu.

Jaké jsou ceny pro vítěze ?

Odpověď: Většina cen bude věcných. Zvažujeme také možnost finanční odměny pro vítěze, ale vše bude záviset na rozpočtu turnaje, který můžete také finančně podpořit.